Osnovna šola Lila Ljubljana


INŠTITUT LILA
OE OŠ LILA LJUBLJANA
Litostrojska cesta 40
1000 Ljubljana

TRR: SI56 6000 0000 0373 618
matična številka: 6037542001

Vpis: Vsa mesta so zapolnjena.

VODSTVO

Nataša Lučovnik
vodja OE
naravoslovje
bhakti@lila.si
031 602 772


Tina Rutar Leban
svetovalna služba, vpisi,
pomočnica vodje OE
tina@lila.si
041 430 411


Gašper Roser-Kemperle
računovodstvo,
direktor inštituta
gasper@lila.si
040 471 919

KOLEKTIV

Meta Kurent Golob
meta@lila.si
Zlati želodi

Vesna Lešnik
vesna.lesnik@lila.si
Zlati želodi
svetovalna služba, vpisi

Anja Prebil
anja@lila.si
Sinji kit
španščina

Gašper Plevel
gasper.plevel@lila.si
Sinji kit
likovna umetnost,
tehnika in tehnologija

Maruša Prešern
marusa@lila.si
Sunny friends
španščina, JV

Sabina Plevel
sabina@lila.si
Sunny friends
JV

Jaka Lipar
jaka@lila.si
Ta pametni
fizika, matematika

Katja Lang
katja.lang@lila.si
Ta pametni
slovenščina, geografija

Maruša Urankar
marusa.urankar@lila.si
9.A
španščina

Katja Skok
katja.skok@lila.si
angleščina

Mito Šinkovec
mito@lila.si
šport, PB

Doris Kovačič
doris@lila.si
razredni pouk, JV

Maja Anžur Kajzer
maja@lila.si
zbor, glasbena umetnost

Aleša Žerovnik
alesa@lila.si
DSP

Mara Moreno Martín
mara@lila.si
španščina

Lala Frančeškin Gradišnik
lala@lila.si
razredni pouk, PB

Enej Tkalec
enej.tkalec@moja.lila.si
sistemski skrbnik

Ana Kolarič
ana@lila.si
porodniška

Renata Babič
renata@lila.si
porodniška

Veronika Krapež
veronika@lila.si
porodniška